Cześć!

c081079d96[1]
A to Bolo i ja w wieku 7 lat

Mam na imię Michalina. Jeśli wolisz możesz się zwracać do mnie Misia :) Z wykształcenia i zamiłowania jestem socjolożką, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego.

Przeszłam na wegetariański styl życia już w wieku 11 lat w wyniku wrodzonej miłości i empatii do otaczających mnie zwierząt oraz niemożności ignorowania faktu skąd się bierze mięso. Ufff, to tyle na trudne tematy ;)

Wprawdzie fundamentem moich wyborów żywieniowych są względy etyczne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji nie nacieszyć do pełni zmysły kolorową i aromatyczną kuchnią roślinną. Stąd też moje zamiłowanie do odkrywania tajników fascynującej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Większość przepisów na moim blogu jest dla kuchni wegańskiej, czyli pozbawionej składników odzwierzęcych takich jak mleko, jaja, śmietany i sery. Niekiedy jednak zdaża mi się zgrzeszyć i upiec niepowtażalną polentę z kozim serem. Mniam… Dla ścisłości moża by więc powiedzieć, że w 80% jestem weganką, lub jak kto woli, wegetarianką aspirującą do porzucenia sera.

Dziękuję, jeśli przeczytałeś/aś aż dotąd i zapraszam serdecznie do odwiedzania, komentowania i wzajemnej inspiracji.

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>